Cyfrowy Polsat GO – jak umiejętnie połączyć telewizję z serwisem VOD

Cyfrowy Polsat GO to telewizja przez Internet, która pozwala nam również na oglądanie video na żądanie. Co więcej, dostęp do niej można otrzymać za darmo, jako dodatek do abonamentu naziemnego Cyfrowego Polsatu.

O usłudze Cyfrowy Polsat GO

Cyfrowy Polsat GO to usługa rozszerzająca pakiet satelitarny o dostęp do wybranych treści na żądanie i kanałów telewizyjnych zgodnych z posiadanym przez abonenta pakietem telewizyjnym. W pakiecie otrzymujemy również dostęp do bezpłatnych treści VOD. Oczywiście nie wszystkie materiały dostępne są w cenie abonamentu i część z nich trzeba dodatkowo wykupić, ale ich cena nie jest wygórowana.

W ramach oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO, kliencie mają dostęp do kilkuset kanałów z satelity, ponad 80 kanałów online, ogromnej liczby darmowych transmisji wydarzeń sportowych, filmów i bajek w opcji VOD, a także wielu płatnych treści jak np. kultowe filmy.

Gdzie możemy skorzystać z Cyfrowy Polsat GO?

Z usługi Cyfrowy Polsat GO możemy skorzystać, będąc abonentem Cyfrowego Polsatu. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie www.go.cyfrowypolsat.pl i powiązać swoje konto z numerem klienta. Po pomyślnym łączeniu kont możemy już oglądać filmy, seriale i kanały telewizyjne z poziomu przeglądarki internetowej.

Oferta Cyfrowy Polsat GO dostępna jest także za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu. Aplikacja znajduje się w zakładce VOD. Wystarczy ją tylko uruchomić i cieszyć się dostępem do wybranych materiałów.

Trzecim ze sposobów na skorzystanie z Cyfrowy Polsat GO jest zainstalowanie specjalnej aplikacji na telefonie lub tablecie z system Android, lub iOS. W tym przypadku także koniecznie musimy autoryzować nasze urządzenie, by otrzymać dostęp do usługi.

Warto pamiętać o tym, że jeden abonament Cyfrowego Polsatu pozwala nam na korzystanie z Cyfrowy Polsat GO na trzech urządzeniach. W przypadku, gdy nasz telefon się zepsuje, lub też go zmienimy, musimy wpierw usunąć dla niego autoryzację, a dopiero później podłączyć nowe urządzenie. W innym przypadku usługa nie będzie działać.